,
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

BAĞ ÇATAĞI -DARIPINARI- KORUCAK GEZİSİ

10 Eylül 2017 Saat 08:30 - 09:00

İçel sanat Kulübü  günübirlik (İlk kez yağılacak ** zorluk dereceli) Tarsus Kuzeyi Çevre, kültür, doğa, yürüyüş gezisi
Kumanyalı
Gezi Sorumlusu : Yusuf Ekiz – A. Ateş – Esma Yelki

Merhaba
İçinde bulunduğunuz bu siteyi 12 yıla yakın bir süredir hiçbir övgü ve yergi içermeden tarafsız, madddi ve manevi en küçük bir beklenti olmaksızın tek başıma güncellemeye çalışıyorum. Hiç bir etkinliğe ücretsiz girmek, önde oturmak, birileriyle tanışmak hevesinde olmadım. Zaten özel hayatım ve son yıllarda Mersin dışında bulunmam nedeniyle böyle bir şey olmadı, olmayacak. Yılda bir iki kez yurt dışından gelen teşekkür mesajları olmasa sitenin çalışıp çalışmadığından emin olamayacağım.

Oysa ki çeşitli internet analizleri bu sitede her gün yüzlerce kişinin binlerce sayfa yazı okuduğunu belirtiyor, bu bana yetiyor.
Belki bir kişiyi daha bir sanat etkinliğiyle buluşturabilir miyim diye “Mersin Etkinlik Takvimi” ni güncelliyorum. Etkinlikleri zamanında ve eksiksiz duyurabilmek için gayret gösteriyorum ama çok yetersiz olduğumu görüyorum. Bana çok kolayca yardım edebilecek onlarca kişiden hiç biri bir kereden etkinlik haberi vermedi.  Bu konuda umudumu da yitirdim.

Şimdi (hala okumaya devam edebildiğiniz için teşekkürler) sizden bir şey rica ediyorum. Bana “Bu etkinlik takvimine devam et” ya da “boşveeerr” den birisini bari söyleyin. Yanıt vermezseniz “boşveeerr” i tercih ettiğinizi düşünüp “Mersin Etkinlik Takvimi”ni siteden sileceğim. İyi günler. Ziya Aykın 0532 654 59 85 – yumuktepe@gmail.com

 

Detaylar

Tarih:
10 Eylül 2017
Saat:
08:30 - 09:00

Mekan

OPERA DURAĞI
CUMHURİYET MEYDANI
MERSİN,
scroll to top