,

DAVET

Kullanılmayan  paylaşılmayan bilgi olmaz..Sizde böyle düşünüyorsanız,  Elinizde bu sitenin içeriğine uygun yazı, resim, belge, ses, film vb. varsa ve “Paylaşabilirim” diyorsanız. Lütfen buraya gönderin.

*Yazılar için Türkçeye saygılı olmak vazgeçemeyeceğim koşuldur. (Bu arada bu sitedeki Türkçe yanlışlarımızı uyarınız)

*Göndereceğiniz her ne olursa olsun;

*Yasalara, genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

*İçeriğinde; amacı ve ismi ne olursa olsun belirli bir siyasi parti, işyeri, şirket, dernek, örgüt, birlik,  gurup ve benzerini öven, tanıtan, eleştiren veya sorgulayan bir husus olmamalıdır.

*Ticari bir amacı olmamalıdır.

*Fotoğrafları  yollayan kişiler emeği geçenlerden,  fotoğrafta görülen kişilerden   veya görünenlerin sahiplerinden izin almış olmalıdır. Bu husus tarafımca ayrıca    araştırılmayacaktır.

*Gönderdikleriniz tarafımca sadece bu sitede yayınlanacaktır.

*Tarafımca hiç kimseye hiçbir biçimde ödeme yapılmayacaktır.

*Gönderdiklerinizin bu siteden alınması, değiştirilmesi, bir şekilde başka kişilerce     kullanılması halinde sorumlu tutulmayacağım  önceden kabul edilmiş sayılacaktır.

*Gönderdikleriniz Sitede kullanılmaz ise nedeni açıklanmayacak ve iade edilmeyecektir.

*Gönderilenlerin önceden yayınlanmış, başka bir kaynaktan araklanmış olması, yazının değiştirilip, görüntülerin bilgisayar teknikleri ile hilelerle ve bazı programlarla aslından farklı şekle sokulmuş olmasını denetlememiz mümkün değildir. Bu konu ilgilisinin kişiliği ile ilgilidir.  16.02.2006 .Ziya Aykın

** Bu güne kadar bu yazıyı okuyan bir kişi bir tek fotoğraf gönderdi, bir yıl sonra o fotoğrafını bu siteden alıp kullanan üçüncü bir şahsı mahkemeye verdi ve ben de “Ne olur ne olmaz” deyip hemen o fotoğrafı kaldırdım….İkinci ve sonraki gönderilecekleri bekliyorum. Bekliyorum. Bekliyorum. Bekliyorum. Bekliyorum….. (“Daha çok beklersin!” dediğinizi duymadım sanmayın ) Eee “Yumuktepe” Yumuktepe olmak için on bin yıl bekledi. Ben de beklerim.  01.01.2013 Ziya Aykın

Güncelleme :  Semihi Vural  bin bir emekle, hani derler ya iğneyle kuyu kazarak araştırdı ve kitaplar yazdı. Siteye aktarmama izin verdiği o kitaplarından  çeşitli bölümler her gün  onlarca  kişi tarafından okunuyor.

Mersin’in kültür ve sanatında emeği geçen her kuruma, her kişiye yardım etmeyi görev bilen Nihat Taner sitede yer alan çok değerli yazılarının dışında ayrıca kitap, fotoğraf, doküman bilgi desteği veriyor ,

Çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. Kendilerine buradan saygılar sunuyorum. 01.01.2015 Ziya Aykın

Yumuktepe beklemede. Yazı ve fotoğraf bekliyor. Bekliyor. Bekliyor.01.01.2022 Ziya Aykın

Biyografik Bilgi

scroll to top