,

İÇEL SOROPTİMİST KULÜBÜ’NDEN CUMHURİYET BALOSU

29-Ekim-2.jpg

İçel Soroptimist Kulübü, Cumhuriyet’in 93. yılını Mersin Divan Oteli’nde gerçekleştirilecek Cumhuriyet Balosu ile kutlayacak. Baloda latin müziğinin ünlü isimlerinden Ayhan Sicimoğlu ve orkestrası konser verecek.
Kadın ve genç kızlarımıza yönelik pek çok sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak adından sıkça söz ettiren ve 10 Ekim’de 46. kuruluş yıldönümlerini kutlayan İçel Soroptimist Kulübü, Cumhuriyet’in 93. yılı kutlamasını görkemli bir baloyla gerçekleştirecek. 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 20.00 de Mersin Divan Oteli’nde düzenlenecek Cumhuriyet Balosunda, turcolatino müziği üzerine bir dünya grubu olan Ayhan Sicimoğlu ve orkestrası en sevilen parçalarından oluşan bir repertuvarı Mersinliler için seslendirecek.
İçel Soroptimist Kulübü Başkanı Sevinç Şanlı yaptığı açıklamada; “3 Ekim Soroptimist Dostluk Günü ve hemen ardından 10 Ekim’de 46. Kuruluş yıldönümümüzü kutladığımız Ekim ayında, yüce Atatürk’ün en büyük bayram olarak nitelendirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Cumhuriyet Balosu ile kutluyoruz. Balomuzda, dünyaca tanınan Ayhan Sicimoğlu orkestrası yer alarak Mersinlilere latin müziğinin sevilen parçalarını seslendirecek. Bu vesileyle Cumhuriyet Bayramı tüm halkımıza kutlu olsun ” dedi

Biyografik Bilgi

scroll to top