,

YAŞ

10.yaş-günü.jpg

YUMUKTEPE.COM 16 YAŞINDA!

SİTEMİZ 02 ŞUBAT 2006 TARİHİNDE HİZMETE GİRDİ. 

Kitaplarının sitede yayınlanmasına izin veren Araştırmacı Yazar Semihi VURAL’a,  yazı, fotoğraf ve önerileri için Araştırmacı Yazar Nihat TANER’e, yine yazı ve yüreklendirmeleri için Mersin Yakın Tarih Araştırmacısı  Vahap KOKULU’ya, Halk Kültürü Araştırmacısı, Edebiyatçı Ali UYSAL’a, değerli öğretmenimiz Ebru NESLİ’ye, Araştırmacı yazar Mehmet KAYADELEN Abime, Mitoloji ve tarih araştırmacısı Şahin ÖZKAN ve , Halk bilimci, roman ve öykü yazarı Turan Ali ÇAĞLAR  arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

16 yıldır hiç durmadan ve daha önemlisi yoruldum demeden hem sitenin teknik altyapısı  hem de  benimle uğraşan Hasan KESKİN. Ne desem az.

Yıllardan beri fotoğraf bulma, fotoğraf çekme,  belge toplama, tarama, düzeltme vb.  işlerinde bana yardımcı olan Döndü ARSLAN’a ayrıca teşekkürler. 

Elbette ki asıl teşekkür siz değerli okurlara.  Sizler her yeni günde site ziyaretini artırarak, daha uzun süre kalıp , daha çok sayfa  okuyarak. sürekli  çalışmamızı, sitenin büyümesini sağladınız. 

“yumuktepe.com” daki yazıları kendi sitelerine olduğu gibi “kopyala, yapıştır” yapan resmi dairelerin, şirketlerin, hizmet veya kar amaçlı sitelerin yöneticileri. Nereden alıntı yaptığınızı  yazmadığınıza üzülmüyorum. Benden yana sorun yok da “yazar’lara ayıp oluyor… mu ? Azıcık düşünmek gerek. Dedim ya; benden yana sorun yok zira benim tek amacım ne olursa, nasıl olursa olsun fark etmez, “BİR KİŞİ DAHA OKUSUN!”

Ziya Aykın

Biyografik Bilgi

scroll to top