,

AKOB DOSTLARINA DUYURU

akob.jpg

Değerli AKOB Dostları,
30 Ocak günü Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde Ankara Devinim Tiyatrosu’ nun ünlü kadın ressam Frida’nın yaşamını canlandıran oyununu sunduk sizlere. Geniş bir katılım sağladınız teşekkür ederiz.
31 Ocak günü Monard Otel’de Ankara’dan davet ettiğimiz Prof. Dr. Pınar Aydın O’Dwyer’in “Sanat Eseri’nin Muayenesi” konulu konferansını dinledik.
İstanbul’dan davet etiğimiz piyanist Müge Hendekli ve bariton Bahar Noyan Coşkun 17 Şubat günü M.Ü. Nevit Kodallı Oda Müziği Araştırma ve Uygulama Merkezi ‘nde bir Lied konseri akşamı sunacaklar. Bu etkinlik bazı etkinliklerimizde olduğu gibi ücretsizdir. Tüm masrafları kulübümüz tarafından karşılanmakta olup, üyelerimize bir ikramdır.
26 Şubat günü akşamı Mersin Kültür Merkezi’nde Akdeniz Rotary Kulübü ile birlikte düzenlediğimiz dünyayı dolaşan başarılı grup, tanınmış Arkas Trio’nun konserine bekliyoruz.
Mersin Devlet Opera Ve Balesi’nin düzenlediği; besteci/ şef/ Opera Bale Genel Müdürü Selman Ada’nın yöneteceği ülkemizin tanınmış sanatçılarının büyük orkestra eşliğinde seslendireceği Opera Yıldızları Konseri için AKOB üyelerine toplu bilet aldık. Talebinizi bekliyoruz.
Kulübümüzün etkinliklerine katılmanız, Size hoş anlar yaşattığı gibi gelişen, hizmetlerini arttıran, kurumlaşmakta olan kurumumuza güç katıyor.
Konserlerimiz, eğitim çalışmalarımız, dergilerimiz yanında, AKOB Yayınları adı altında kitap yayınlarımıza, AKOB Söyleşileri adı altında konferanslara panellere başlamış bulunuyoruz.
Etkinliklerimize katılmanızı, birlikte olmamızı, birlikte çalışmamızı ve insanlarımıza sunduklarımızı sizinle birlikte günden güne arttırmamızı yürekten diliyoruz.
Saygılarımızı sunuyoruz. Fazıl Tütüner Akdeniz Opera ve Bale Kulübü Başkanı

Biyografik Bilgi

scroll to top