,

İÇEL SANAT KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI

el-Sanat-Kulübü.jpg

Mersin - Sanat sokağında bir kutlama

HERKESE TEŞEKKÜRLER
İçel Sanat Kulübü 7 Haziran 2014 Cumartesi günü Olağan Genel Kurulları’ndan birisini daha gerçekleştirmiştir. Bu Genel kurulda bir önceki dönemin etkinlikleri, çalışmaları hakkında bilgiler verilmiş, öneriler ve projeler ilgi ve heyecanla sunulmuştur. Yeni dönemin Yönetim organlarında yer alacak üyelerin seçimi gerçekleştirilmiş ve üyeler yeni yönetim tercihlerini ortaya koymuşlardır.
Bu genel kurulumuzu üyelerimizin başından sonuna kadar izlemesinden ve İçel Sanat Kulübü’nün ilerici ve çağdaş geleneksel anlayışına saygı içerisinde sona erdirilmesinden onur ve mutluluk duymaktayız.
İçel Sanat Kulübü Mersin Kent Kültürü’nün aydınlanma meydanı, kentte barış ve sevgi ile yaşama sanatının mektebi olmaya devam edecektir.
İçel Sanat Kulübü yaşam mücadeleleri içerisinde ve çeşitli bireysel, ailevi, sağlık, ekonomik ve sosyal sorunlar karmaşası içerisinde yaşamaya azimli kent insanlarımızın, üyelerimizin, ailelerimizin, çocuklarımızın sanat ve kültürün naif çemberi ile bir huzur yuvası, sığınağı olmaya devam edecektir.
İçel Sanat Kulübü Atatürk’ün önderliğinde, çağdaş bilimle, güzel sanatlarla Türkiyemizi, aydınlık geleceğe taşımaya devam edecektir.
İçel Sanat Kulübü ülkemizin birlik beraberliğinin yapı taşlarından birisi olan ve toplumumuzun onur duyacağı bir mazi gerçeğinin kucaklayıcısıdır. Mazi gerçeğini çağdaş güncelle yoğurup ülkemize barış, sevgi ve huzuru sunma mahareti Sankulüp’ün de başarısı ve vizyonudur.
Genel kurulumuzu hazırlayan, yöneten, katılan, oylarını demokratik ve dernek saygınlığımıza ve barışa yakışır şekilde kullanan, DEĞERLİ ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
Saygılarımla – Eyüp Dinç – İçel Sanat Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı

Biyografik Bilgi

scroll to top