,

İçel Sanat Kulübü Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz 2017 Gezileri

İSK Gezi Programını bu satırı tıklayarak ulaşacağınız “Mersin Etkinlik Takvimi”nde görebilirsiniz.

Takvim içindeki açıklamalarda yer alan  (*) (**) (***) işaretlerinin anlamı aşağıdadır. 

(*) Güç gerekmeyen, her yaş gurubunun yürüyeceği parkur.
(**) Orta derecede güç gereken parkur.
(***) Güç gerektiren zorlu parkur. Yaşlıların, çocukların, kalp, akciğer vb. rahatsızlığı olanların önlem alması gerekir. Yıldız bulunmayan geziler çok rahat parkurlardır.

GEZİLERDE UYULMASI GEREKEN KURALLAR:
-Günübirlik gezilerde araçlar; 08.30 da (Cumhuriyet Meydanı- Kilise Önü)Opera Durağı’ndan hareket eder. Katılımcılar; hareket saatinden önce meydanda bulunmaları gerekir. Güzergah üzerinden binecek katılımcılar bildirdiği yerde ve zamanda, hazır bulunmaları gerekir.
-Tüm gezilerde rezervasyon zorunludur.
-Rezervasyon yaptırıp gelemeyecek durumda olanlar mutlaka rehberi veya sekreterliği arayıp rezervasyonlarını iptal ettirmeleri gerekir.
-Geziye gelirken iyi bir yürüyüş ayakkabısı, şapka, güneş gözlüğü, su, kumanya, mevsime ve geziye göre yağmurluk, mayo gibi giyeceklerle sırt çantası bulundurulması gerekir.
-Gezi boyunca kurallara uyulması, rehberin haberi olmadan parkurdan çıkılmaması, rehberin telefon numarasını mutlaka not almaları, çöplerin doğaya değil poşetlerde biriktirilerek gezi aracının bagajına bırakılması rica olunur.
-Gezi bülteninin düzenli ve daha hızlı edinmek isteyen katılımcılar, e-posta adreslerini ve telefonlarını sekreterliğimize bildirmeleri yararlı olur.
-Gezi güzergâhında katılımcıların alınacağı duraklar:1)-Kültür Merkezi(Kilise Önü), 2)-Forum/Yaprak Tantuni, 3)-Göçmen/Shell Petrol, 4)-Mezitli Eyüp Gıda, 5)-Kuyuluk Migros, 6)-Soli Center, 7)-Davultepe Palma karşısı.BU DURAKLARIN DIŞINDA ARAÇ DURMAYACAKTIR. Bu kurala titizlikle riayet edilmesi gerekir. GEZİ KOMİTESİ

TELEFON : 238 10 88

Biyografik Bilgi

scroll to top